Piotr Celiński

Bookmark and Share
Piotr Celiński

Piotr Celiński

Piotr Celiński, fotograf, podróżnik, trener. Pasjonat życia i rozwoju. Niegdyś związany z branżą informatyczną, kierował projektami informatycznymi, zarządzał działami IT. Pomysłodawca warsztatu „Plener wewnętrzny”. Uczestnik licznych warsztatów rozwojowych prowadzonych przez m. in. Tomasza Curleja, Mirosława Słowikowskiego, Tannę Jakubowicz-Mount, Janusza Sztencla, Renatę Lisowską, Małgorzatę Opanowicz-Małyszko, Marzenę Barszcz. Nieustająco uczy się na Uniwersytecie Życia, ulubione przedmioty to tacierzyństwo, podróże, rozwój osobisty i budowanie relacji.

Organizator, współorganizator i uczestnik licznych wypraw m. in. w indyjskie i nepalskie Himalaje, ukraińskie i rumuńskie Karpaty; do Etiopii, Patagonii, Kirgistanu, Skandynawii; na Syberię i Kamczatkę oraz podróży i wycieczek po urokliwych zakątkach Polski.

Ukończył dwustopniowy kurs trenerski z elementami coachingu grupowego „Train the Trainer” na Uniwersytecie Warszawskim w ramach Uniwersytetu Otwartego. Prowadzi plenery miejskie w Akademii Fotografii Amatorskiej AFA. Swoje fotografie prezentuje na witrynie www.piotrcelinski.info oraz w Galerii Widnokrąg.