Nasze warsztaty

Bookmark and Share

Otwarta grupa stacjonarna

Zapraszamy na trzygodzinne spotkania w Warszawie. Jeżeli chcesz aktywnie pracować, przyślij kilka wydrukowanych zdjęć swojego autorstwa, które z jakichś powodów są dla Ciebie ważne na adres info@plenerwewnetrzny.pl. Możesz też wydrukować je i przynieść ze sobą. Spotykamy się o godzinie 18 w siedzibie Fundacji Centrum Promocji Kobiet Al. Niepodległości 76/78 róg Odyńca, w pobliżu Metra Racławicka. Kończymy ok. godziny 21. Biorąc udział w grupie stacjonarnej poznasz nas i nasze metody pracy.

Warsztat weekendowy

Rozpoczyna się w piątek o godzinie 18 kolacją, kończy w niedzielę ok. godziny 15 obiadem. Staramy się organizować warsztaty weekendowe w ładnych, atrakcyjnych krajobrazowo miejscach. Każdy dzień rozpoczynamy porannym plenerem o świcie. W ciągu dnia pracujemy w kręgu ze sobą i naszymi zdjęciami. Oprócz pracy ze zdjęciami rozwijamy swoją kreatywność oraz używamy innych, wizualnych środków wyrazu. Zadbamy też o nasze ciała i relaksację.

Tygodniowy warsztat wakacyjny

Rozpoczyna się kolacją pierwszego dnia i kończy obiadem ostatniego dnia. Intensywny warsztat wakacyjny. Wchodzimy w pracę głębiej niż na warsztacie weekendowym. Proponujemy zaawansowane ćwiczenia rozbudzające nasze postrzeganie, nie tylko wzrokiem. Pracujemy z ciałem. Jest czas na relaks. Dla chętnych dodatkowy krótki kurs fotograficzny.

Zapisz się na warsztat