Grupa stacjonarna

Bookmark and Share

20090705_093255_1Uruchamiamy grupę stacjonarną. Okazuje się, że jest spore zainteresowanie taką formą pracy, która nie wymaga wyjazdu na cały weekend. Stąd nasza inicjatywa. Grupa stacjonarna to trzygodzinne spotkanie w Warszawie, w godzinach wieczornych.

Na grupie stacjonarnej proponujemy pracę ze zdjęciami, które przyniosą ze sobą uczestnicy. Zdjęcia, które są ważne dla ich autorów. Zdjęcia, które niosą ze sobą jakąś historię. Zobaczymy, jak można dostrzec więcej, niż widać na pierwszy rzut oka.

To będzie nieco inna praca niż na warsztacie weekendowym. Tam pracujemy ze zdjęciami, które powstały tu i teraz. Ze zdjęciami zrobionymi „tu i teraz”, w tej szczególnej atmosferze otwarcia, bezpieczeństwa, rozbudzonej kreatywności i wrażliwości. Na grupie stacjonarnej zajrzymy w przeszłość, zobaczymy innymi oczami moment, kiedy zdjęcie powstało.

Grupa stacjonarna to również świetna okazja, aby zobaczyć, jak pracujemy, poznać nasze metody i sprawdzić, czy jest to coś, czego chcę doświadczyć, być może w formie warsztatu weekendowego. To również doskonała okazja, aby poznać trenerów.

Informacje, jak wziąć udział w grupie stacjonarnej dostępne są na stronie „Otwarta grupa stacjonarna„. Serdecznie zapraszamy.

Komentarze

komentarze

Leave a Reply