Jak się zaczęło

Bookmark and Share
Samotna łódź

Samotna łódź

Czym jest zdjęcie? Co na nim widać? Co można zobaczyć? Od dłuższego czasu przekonywałem się, że zdjęcia pokazują przede wszystkim osobę fotografującą, bez względu na to, co na nich jest. Pokazują jej wrażliwość, sposób postrzegania świata, pokazują wnętrze fotografującego.

W październiku 2012 rozpoczęliśmy z Ewą rozmowy o warsztacie, który wykorzystuje fotografię jako narzędzie do poznania siebie, do poszerzenia swojej świadomości. W listopadzie na nas samych testowaliśmy autorskie ćwiczenia warsztatu. Ćwiczenia, które sami wymyśliliśmy i dopracowaliśmy. W grudniu przeprowadziliśmy warsztat próbny dla znajomych trenerów. Informacje zwrotne pokazały nam, że ćwiczenia działają, uczestnicy są zadowoleni i zaskoczeni, że tyle da się ze zdjęć odczytać.

Dopięliśmy na ostatni guzik scenariusz warsztatu. Jesteśmy gotowi, zaczynamy. Zapraszamy do udziału w naszym warsztacie. Wszystkie informacje są na naszej stronie „Informacje dla uczestników„.

A zdjęcie? Co na tym zdjęciu widać? Może trochę samotności, może tęsknoty za tym, żeby znów pływać? Zresztą – podziel się swoimi obserwacjami w komentarzu.

Komentarze

komentarze

Leave a Reply